19 Haziran 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Ayın Polisi

İl Emniyet Müdürlüğümüz kadrosunda görev yapan personelin moral ve motivasyonunu artırmak, başarılı personeli ödüllendirmek, üstün performans gösteren personelin belirlenerek “Ayın Personeli” seçme uygulamasına devam edilmektedir.

Bu vesile ile; Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğünde görevli Polis Memuru Erdal ÖCALAN;
28/09/2016 günü saat 18:35 sıralarında İki Eylül Caddesinden İsmet İnönü 1 Caddesi istikametine tramvay yolunda vatandaşların panik ve korku içerisinde etrafa koşuştuklarını görerek olay yerine hızla intikal etmiş, elinde tabanca bulunan F. Ö. isimli şahsı gördüğünde beylik silahını şahsa yönelterek şahsın elindeki tabancayı bırakmasını sağlamış, şahsı olası saldırılara karşı hemen koruma altına alarak yaralılar için olay yerine 112 ekibi talep etmiş, 5 kişinin yaralanması olayının şüphelisi şahsı Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerine, tabancayı da Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim etmiş olup, Şahsın yakalanmasında personelimizin özverili çalışması, Şube içerisindeki örnek davranışları ve görev bölgesinde meydana gelen olaylardaki duyarlılıklarından dolayı Eylül ayının "Ayın Personeli" olarak seçilmiştir.

Asayiş Şube Müdürlüğünde görevli Polis Memurları; Ahmet AYGÜN, Bilal AYGÖR ve İsmet IŞIK;
Ankara Ağır Ceza İlamat Masasının muhtelif yakalama emirleri gereği İnsan Ticareti suçundan toplamda 34 yıl 7 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan M. K. isimli şahıs hakkında yapılan araştırmalar sonucu 29/10/2016 günü ilimiz Emek Mahallesinde yakalanmasında gösterdikleri üstün gayret ve başarılı çalışmalarından dolayı Ekim ayının "Ayın Personeli" olarak seçilmişlerdir.

Asayiş Şube Müdürlüğünde görevli Polis Memurları; Mehmet ÖZER, Mehmet VERGİLİ ve Mahmut DEMİRHAN;
Yapmış oldukları çalışmalarda, ilimiz Cumhuriye Mahallesinde, daha önceki tarihlerde fuhuş için yer ve imkan sağlamak suçundan işlem yapılan Z..T. isimli şahsın bahse konu adresteki apart daireleri gizli fuhuş yapan bayanlara kiraya verdiği, fuhuş için yer ve imkan sağlayarak para karşılığı gizli fuhuş yaptırdığı duyumları alınmış, 03.11.2016 günü saat 20:00 sıralarında belirtilen binaya girilmiş, dairelerde yapılan aramalarda; 323 gr. kubar esrar maddesi, 2 adet sentetik uyuşturucu hap, 8 adet sahte bandrollü viski, 1 adet pompalı av tüfeği, bu tüfeğe ait 34 adet kartuş, 1 adet gaz tabancası, bu tabancaya ait 2 adet fişek elde edilmiş, adli mercilere sevk edilen Z.T. isimli şüpheli şahıs tutuklanmış ve cezaevine teslim edilmiş olup, personelimiz bu olayda yapmış oldukları başarılı çalışmalardan dolayı Kasım ayının  "Ayın Personeli" olarak seçilmişlerdir.

Ayın personeli seçilen meslektaşlarımız, İl Emniyet Müdürümüz Sayın Engin DİNÇ, Polis Başmüfettişi Sayın Mustafa ŞAHİN, Huzur Sevenler ve Destekleyenler Derneği Başkanı Sayın Necip Fazıl ŞAHİN ve yönetim kurulu üyeleri ile diğer davetlilerin katılımlarıyla Polis evinde düzenlenen törenle Teşekkür Belgesi ve çeşitli hediyelerle ödüllendirilmişlerdir.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Polis Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar