25 Haziran 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Sahte İçki Yüzünden İki Kişi Hayatanı Kaybetti

METİL ALKOL ZEHİRLENMESİ NETİCESİ ÖLÜM OLAYI
                                           
08/03/2017 günü saat:06.30 sıralarında ikametinde rahatsızlanan M.U.(57) Yunus Emre Devlet Hastanesine kaldırılarak hayati tehlike kaydı ile yoğun bakım ünitesine yatırılmış, tedavisi devam etmekte iken 09/03/2017 günü saat:12.00 sıralarında EKS olmuş, şahsın metil alkol zehirlenmesi nedeniyle öldüğü değerlendirilerek otopsi için Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Morguna kaldırılmıştır. 

M.U. ile aynı yerde çalışan Ö.Ç.(62) nin de 08/03/2017 günü işe gitmediğinin anlaşılması üzerine, yalnız yaşadığı ikameti çilingir marifeti ile açtırılmış ve ikamet içerisinde bulunan Ö.Ç. nin de EKS olduğu anlaşılmış, otopsi için Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Morguna kaldırılmıştır.

Burada yapılan otopside, her iki şahsında metil alkol zehirlenmesi neticesinde öldüğü tespit edilmiş, Ö.Ç.’nin evinde bulunan 2 adet içki şişesi ve M.U.’nun yakınları tarafından teslim edilen 2 adet içki şişesi gerekli incelemeler yapılmak üzere muhafaza altına alınmıştır.                     

Her iki şüpheli ölüm olayının aydınlatılmasına yönelik yapılan çalışmalarda; şahısların aynı mahallede ikamet ettikleri, Kırmızıtoprak Mahallesinde bulunan ve Y.A.(53) isimli şahsın işlettiği çay ocağından alkol satın aldıkları iddiası üzerine, çay ocağını işleten Y.A. Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince yakalanmış, konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

Gözaltına alınan şüpheli 10/03/2017 günü mevcutlu olarak adliyeye sevkedilecektir.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Polis Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar