23 Mayıs 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Hizmetlinin yaptığına bak!

Eskişehir de ilköğretim okulunda görev yapan bir hizmetlinin yaptıkları adeta günün konusu oldu.

 İş-Kurumu tarafından gönderilen ve bir süredir okulda hizmetli olarak çalışan S.H.C.isimli kadının bir otel odasında çektiği çıplak fotoğrafları Facebook sayfasında paylaşması öğrenci velilerini ayaklandırdı.

  Kadının hizmetli kadrosunda çalıştığı okul idaresine onlarca şikayet dilekçesi veren veliler,S.H.C.’in bununla da kalmayıp kız çocuklarına cinsel istismarda bulunduğunu ileri sürdü.Velilerden gelen şikayet üzerine okul idaresi tarafından soruşturmanın ardından S.H.C’nin işine son verildi.

 Sosyal paylaşım sitesinde yine aynı okulda görevli personele hakaret ve küfür içeren yazılar paylaşan S.HC,nin kendisini erkek zannederek Ünlü sanatçı Fulden Uras’ın kocası olduğu şeklindeki ifadeleri polisi de harekete geçirdi.Ünlü sanatçı sosyal medya hesabı paylaşımında S.H.C,isimli kadın hakkında “Beni sürekli olarak taciz ediyor” diyerek İstanbul Sarıyer Emniyet Amirliğine şikayette bulunduğunu duyurdu.Önceki gün okuldaki görevine son verilen S.H.C.hakkında  yapılan şikayetlerinin ardından Cumhuriyet Savcılığı tarafından soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Kadın olmasına rağmen kendisini erkek zannediyor olması, sosyal medya hesabından sürekli olarak çıplak fotoğraflar ile alakasız yüzlerce fotoğraf paylaşması, yine sosyal medya hesabı üzerinden devamlı sanatçı Fulden Uras’ı taciz edip “Sen benim karımsın” gibi sözler yazması, hizmetli S.C.H’nin şizofren olabileceği ihtimalini gündeme getirdi.

Polis, yapılan şikayetler üzerine S.C.H yi aramaya başlarken, hizmetli kadının en son Afyonkarahisar’da görüldüğü bilgi edinildi.

 

istikbalGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Polis Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar