21 Mayıs 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir Trafiğinde Yine KAN AKTI.. Yol Verme Meselesi

Eskişehir trafiği saç baş yoldurmanın ötesinde artık gerginlikler kavgalara kavgalar yaralamalara kadar uzuyor. Güncel bir master trafik planı eksikliği her geçen gün hissediliyor. Hem trafik kültürünün oturmamış olması, hem gerekli denetlemelerin yetersiz kalması, hem de bir çok heryeki eksik ve hatalı ışıklandırma ve planlamalar trafikte zaman zaman gerilimin artmasına neden oluyor.

Yine yol verme meselesi nedeniyle çıkan bir kavgada üzücü olaylar yaşandı..

Büyükdere Mahallesi'nde yolda yürüyen Hüseyin A. (26), Yusuf A. (49), Caner I. (24) ile tanımadıkları iki kişi arasında, "trafikte yol verme" meselesi yüzünden tartışma çıktı. Tartışmanın kısa sürede büyüyerek, kavgaya dönüşmesi sonrasında Yusuf A. ile Caner I. av tüfeğiyle, Hüseyin A. ise satırla yaralandı.

Trafik konusunda hem bilincin artırılması hem de gereksiz yığılma otopark gibi sıkıntalara çözüm bulunması her yaşanan olay da bir kez daha akıllara geliyor..

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Polis Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar