13 Aralık 2017 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Önleyici Hizmetlerde Yine Yoğun Bir Hafta

İlimizde 10/04/2017-16/04/2017 tarihleri arasında alınan tedbirler kapsamında, Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğümüz ekiplerince yürütülen önleyici devriye hizmetleri, uygulama ve çalışmalarda;
  
 1-) Ekiplerimiz tarafından; “Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Bulundurmak” suçu şüphelisi 5 kişi Yakalamış, şahıslardan 49,4gr. Bonzai ve 11 adet extacy hap elde edilmiştir.
 
 2-) Ekiplerimizce müdahale edilen olaylarda;  3 adet Kesici ve Delici Alet, İşyerinden Hırsızlık Şüphelisi 2 Şahıs, Resmi Kurumdan Hırsızlık Şüphelisi 1  Şahıs, Yankesicilik Şüphelisi 2 Şahıs, yakalanmış toplam olarak çeşitli suçlardan 8 şahsa adli ve idari işlem yapılmıştır.

 3-)Son bir haftada 1868 şahıs ve 607 araç hakkında GBT sorgusu yapılmış olup; çeşitli suçlardan Aranan 7 Şahıs, 2 Bakaya yakalanmış,  1 araca trafik yönünden işlem uygulanmış, 3 adet Hacizli/Yakalamalı araca işlem yapılmış olup, çeşitli suçlardan toplam 26 şahsa adli ve idari işlem yapılmıştır.

 Eskişehir Emniyet Müdürlüğü olarak tüm birimlerimizle Halkımızın huzur ve güvenliği için çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Polis Haberleri