28 Mayıs 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Okul BÖLGESİNDE Sürekli Kaza Ancak Önlem Alan YOK

71 Evler Mahallesi Hekimoğlu Sokak üzerinde meydana kaza adeta yürekleri ağza getirdi. Sulama kamyonuna düşen araç nedeniyle adeta faciadan dönüldü.

Kazada, direksiyon hakimiyetini kaybeden bir kamyonet sulama kanalına uçtu. Olayda  şans eseri ölen olmadı. Kanalında boş olması ve okulun çıkış saatine denk gelmemesi olası bir faciayı önledi. Kamyonet bir gün sonra kaldırıla bildi.
Kazanın olduğu yerde daha önce bu tür sorunlar yaşandığını belirten mahalleli özellikle sokakta Cahit Zarifoğlu Ortaokulu’nun bulunması nedeniylede bu bölgeye önlem alınmasını istedi.

Olaya bir tepkide Eğitim Birsen Şube Başkan Muammer Karaman’dan geldi. Karaman, “UKOME 3 ay önce hız kesici koyma kararı almasına rağmen kararın gereğini hala yerine getirmemiş.  Hızla geçen araçların öğrenci ve yayalar için büyük tehlike oluşturan yolda bir kamyonet kanala uçtu. Bu araç çocuklara da çarpa bilirdi. Bu kadar sorumsuzluğu anlamak mümkün değil. Bira önce belediyeden ve UKOME’den çözüm bekliyoruz” dedi.

istikbalGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Polis Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar