23 Mayıs 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Oto Hırsızı Polisten Kaçamadı

04/08/2017 günü gece saatlerinde İlimiz Gökmeydan Mahallesi Kağıthane Sokak üzerinde park halinde iken çalınan Otomobil ile ilgili yapılan çalışmalar neticesinde;

Aracın gidiş istikameti tespit edilerek, Ankara İl Emniyet Müdürlüğü görevlilerine bilgi verilmiş ve çalıntı araç 05/08/2017 günü saat:12.30 sıralarında Keçiören İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince takip ve kovalamaca neticesinde, şüpheli İ. Y. isimli şahıs ile birlikte yakalandı.

Şüpheli İ. Y. isimli şahsın yapılan G.B.T. sorgulamasında, (6) adet Eskişehir ilinden, (1) adet Ankara ilinden, (1) adet Polatlı ilçesinden ve (5) adet Sivrihisar ilçesinden olmak üzere toplamda (13) adet yakalama emri ile çeşitli suçlardan arandığı, 11 yıl 10 ay kesinleşmiş hapis ve 5000TL. para cezası olduğu tespit edildi.

Çalıntı araç yasal sahibine teslim edilirken şüpheli şahıs ise 05/08/2017 günü saat:21.30 sıralarında Eskişehir iline getirilerek gözaltına alındı. 06/08/2017 günü sevk edildiği Hâkimlikçe tutuklananarak Ceza İnfaz kurumuna teslim edildi.
   Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Polis Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar