25 Haziran 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Üst düzey terörist Eskişehir’de yakalandı!

Üst düzey terörist Eskişehir’de yakalandı!
  • 26 Ağustos 2017 Cumartesi
  • 2668 kez okundu

Eskişehir'de, terör örgütü DEAŞ'a yönelik operasyonda bir Iraklı gözaltına alındı. Örgütün üst düzey yöneticisi olduğu iddia edildi.

C.E.T. (Kod isimli) isimli şahsın DEAŞ terör örgütü mensubu olduğu, DEAŞ terör örgütü adına ilimizde eylem yapabileceği ve şahsın ilimizde olabileceği şeklinde istihbarı mahiyette bilgiler elde edilmiştir. Konu ile ilgili yapılan çalışmalar neticesinde şahıs ile birlikte hareket ettikleri anlaşılan 4 yabancı uyruklu şahıs sabah saat:05.00 sıralarında 3 ayrı ikamette yapılan operasyon sonucu yakalanmışlardır. Yakalanan şahıslardan üçü sınır dışı edilmek üzere Yabancılar Büro Amirliğine teslim edilmiş, 1 şahıs emniyetten serbest bırakılmıştır.

 Şahıslar ile yapılan görüşmeler ve yapılan saha çalışmaları neticesinde, Irak Başbakanı Nuri El-Maliki’ ye suikast yapmak suçundan Irak cezaevinde bulunduğu esnada, DEAŞ terör örgütü tarafından kaçırılan sözde DEAŞ Terör örgütü Batı Cephesi Komutanı, gerçek adı S.T.F.(C.E.T.) olan şahıs ilimizde saklandığı bir apart otelin çatı katında yakalanarak etkisiz hale getirilmiştir.

 Şahıs, düzenlenen tahkikat evrakları ile birlikte Adli Makamlara sevk edilecektir.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Polis Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar