25 Haziran 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Çakacak: Sürücülerimize, ‘Frene Değil Kurala Güvenin’ Diyoruz

Vali Çakacak: Sürücülerimize, ‘Frene Değil Kurala Güvenin’ Diyoruz
  • 30 Ağustos 2017 Çarşamba
  • 3050 kez okundu

Vali Özdemir Çakacak, Ramazan Bayramı'nda alınan yoğun trafik tedbirleriyle ölümlü kazaların yüzde 36 oranında azaldığını, bu oranı Kurban Bayramı'nda alınan ciddi tedbirlerle daha da artırmak istediklerini söyledi.

Vali Özdemir Çakacak, İl Jandarma Komutanı Albay Uysal Ağaoğlu ve İl Emniyet Müdürü Engin Dinç ile birlikte Eskişehir-Ankara ve Eskişehir-Bursa karayollarındaki trafik kontrol noktalarını ziyaret ederek ekipleri denetledi, görevli polis ve jandarma personeline tatlı ikram etti.

Trafik kontrollerine ilişkin açıklamalarda bulunan Vali Çakacak, Kurban Bayramı tatili süresince gerek emniyet gerekse jandarma ekiplerinin yoğun güvenlik tedbirleri aldığını belirtti.

Yapılan trafik denetimleriyle kazaların ve ölüm olaylarının önlenmesinin amaçlandığını dile getiren Vali Çakacak, şunları söyledi:

"Ramazan Bayramı'nda alınan yoğun trafik tedbirlerindeki istatistiklere baktığımızda bayram boyunca trafikte ölümlü kazalar yüzde 36 azaldı, alınan ciddi önlemlerle bu oranı daha da artırmak istiyoruz. Burada tabi ki sürücülerimizden destek istiyoruz. Sadece onlardan kurallara uymalarını istiyoruz. Sürücülerimize, 'frene değil kurala güvenin' diyoruz."

Vali Çakacak, kontrol noktasındaki denetimlerinde ekiplerce durdurulan sürücülerle sohbet ederek, trafik kurallarına uymaları çağrısı yaptı ve araçlarda bulunan çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Polis Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar