11 Aralık 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Polisten Masaj Salonlarına Operasyon - Video

Polisten Masaj Salonlarına Operasyon - Video
  • 18 Aralık 2017 Pazartesi
  • 3948 kez okundu

Eskişehir merkezli 3 ilde düzenlenen fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 11 şüphelinin emniyetteki işlemlerinin sürdüğü bildirildi

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından yapılan 3 aylık çalışma neticesinde birçok masaj salonunda fuhuş yapıldığının tespit edildiği belirtildi.

Eskişehir İl merkezinde faaliyet gösteren masaj salonlarında fuhuş yapıldığı yönünde ihbar ve şikayetlerin artması  üzerine Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından  yapılan  3 aylık çalışma  neticesi  bir çok masaj salonunda fuhuş yapıldığı    tespit edilmiş, 16.12.2017 günü  Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla  Bal Tuzağı -1 operasyonu yapıldı.

Eskişehir Merkezli, Konya ve Kocaeli ilini de kapsayan Operasyonda sorumlu oldukları  Masaj salonlarında Fuhuş yaptıran   11 şüpheli yakalandı. Yakalanan şüpheliler ve bu salonlarda fuhuş yaptıkları belirlenen 14 mağdur Kadın gerekli Adli işlemler için Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

video link

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Polis Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar