23 Mayıs 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bisikletli Ölümden Döndü

Tramvay yoluna mecbur mu kalıyorlar?

Eskişehir’de üzücü bir tramvay kazası yaşandı. Bir çocuk kazada yaralandı. Allah yaralanan çocuğa acil şifa versin. Sosyal medyada konu paylaşılmış, “Tramvay bisikletliye çarptı” denmiş. Aslında maalesef öyle olmuyor. Sabit hatlı tramvay çarpan olmuyor. Bölgede yaşayanlar benzer kazalar olduğunu iddia ediyor. Mustafa Çitemek, isimli vatandaş, “Öncelikle geçmiş olsun. Fakat, hem belediye hem de emniyet Emek Mahallesine ilgi göstermiyor. Bir de halkın umursamazlığı bu ve benzer olayları her gün yaşamamıza sebep oluyor. Ertaş Caddesi ana cadde, fakat yol boyunca araç parkları, yetmezmiş gibi kaldırımlar araç ve esnaflarca işgal altında ilave bir de tramvay. Ana cadde tek şeritli yol oluyor. Hem belediyeden, hem emniyetten bu güzargâha önem verilmesini rica eder sağlıklı ve kazasız günler dilerim” demiş.

Vatandaşın iddiası dikkate alınmalı. Yol sürekli işgal altında ve bu yüzden bisikletliler tramvay yoluna girmek zorunda kalıyorsa bu soruna çözüm bulunmalı. Daha feci şeyler yaşanmadan gereken yapılmalı.

Mehmet Önel
2eylul.com.trGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Polis Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar