24 Mayıs 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Üniversiteyi kazanan öğrenciler için özel yurt ve ev uyarısı geldi.

Dolandırıcılar iş başında. Üniversiteyi kazanan öğrenciler için özel yurt ve ev uyarısı geldi. Bazı ilan sitelerinde vatandaşları kandırmaya yönelik ilanların yayınlandığı ve kapora almak suretiyle dolandırıcılık gerçekleşti yönünde ihbarlar geldiği ifade edildi. İlan sitelerindeki bu tarz dolandırıcılık vakalarına karşın uzmanlar uyarıda bulunuyor. Özellikle kapora göndermeden önce mutlaka yerin görülmesi gerektiğini ifade eden uzmanlar vatandaşları ve velileri uyarıyorlar.

Eskişehir'e gelecek olan veli ve öğrenciler için ise Eskişehire özel olarak hazırlanmış ve güncellenen sayfalarda www.eskisehirapartlar.net gibi www.eskisehirkonut.com gibi sayfalarda güncel ve doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. Gönül rahatlığı ile buradaki yer alan firmalarla iletişim kurabilirsiniz. Elbette kesinlikle yapacağınız anlaşmadan önce yeri görmeyi ihmal etmeyin.. Tüm seçenekleri inceleyebilirsiniz.. 

www.eskisehirogrenci.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Polis Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar