6 Aralık 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Ağaçlandırma Sahasındaki Demir Kazıkları Çaldılar

Ağaçlandırma Sahasındaki Demir Kazıkları Çaldılar
  • 14 Kasım 2019 Perşembe
  • 1524 kez okundu

Bu da Demir Kazık Hırsızlığı

Ormanlık alanda ağaçlandırma sahasının etrafını çevreleyen tel çit ve kazıkları çalan zanlılar yakalandı.

Olay 12.11.2019 günü Odunpazarı ilçesi Karacaşehir mahallesinin üst tarafında kalan ağaçlandırma sahasında meydana geldi.

 Sahadan daha önce de demir kazıkları çalıp hurdacılara satan şahıslar, hırsızlık için tekrar geldiklerinde yakalandılar. Orman ihbar hattına yapılan ihbar ile olay jandarmaya intikal ettirildi. Motorize jandarma ekipleri ve arkasından orman koruma ekipleri olay yerine giderek D.K, T.N ve H.N ye suçüstü yaptı.

Kullandıkları kamyonet ile yakalanan 4 zanlıdan 1 sinin 12 yaşından küçük olduğu görüldü. Ayrıca kadın zanlının kucağında bir de bebek vardı.

Jandarma ekipleri tarafından olay yeri incelemesi yapılarak, Orman koruma ekibiyle birlikte gerekli tutanaklar tutuldu ve adli makamlara sevk edildi.

Yapılan incelemede 290 metre uzunluğunda tel çiti söktükleri ve 67 adet demir kazığı sökerek bir kısmını kamyonete yükledikleri görüldü.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Polis Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar