24 Şubat 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Emniyet Müdürlüğüne Kazandırılan Hizmet Araçları İçin Tören Düzenlendi

2019 yılı içerisinde Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından tahsis edilen ve hibe yoluyla bağışlanarak Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü kuvvesine kazandırılan 36 hizmet aracı için teslim töreni düzenlendi.

İl Emniyet Müdürlüğü bahçesindeki açık alanda gerçekleştirilen törene; Vali Özdemir Çakacak, Vali Yardımcısı Bekir Şahin Tütüncü, Tepebaşı Kaymakamı Dr. Erdinç Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, İl Jandarma Komutanı J. Alb. İlhan Şen, İl Müftüsü Bekir Gerek, Huzur Sevenler ve Destekleyenler Derneği Başkanı Necip Fazıl Şahin, Emniyet Mensupları, hayırseverler ve davetliler katıldı.

İl Emniyet Müdürlüğü bahçesindeki araç teslim töreninden sonra Vali Çakacak, Vali Yardımcısı Tütüncü, Tepebaşı Kaymakamı Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Dinç ve İl Jandarma Komutanı Şen, araç alımına katkı sunan kuruluşlara ve hayırseverlere teşekkür plaketi takdim etti.

Bu esnada duygularını dile getiren Vali Çakacak, Eskişehir halkının rahatı, huzuru ve var olan güvenli ortamın sürdürülebilmesi amacıyla İl Emniyet Müdürlüğü kuvvesine kazandırılan araçların ilgili birimlere tahsisi yapılarak Eskişehir halkının hizmetine sunulduğunu söyledi.

Vali Çakacak, “Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğümüz kuvvesine Emniyet Genel Müdürlüğü, Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı, Eskişehir Huzur Sevenler ve Destekleyenler Derneği ve hayırsever işadamlarımızın katkılarıyla alınan araçlarımızın teslimini gerçekleştirdik.” dedi.

Dünyanın ve ülkemizin en güvenli şehirleri arasında yer alan Eskişehir’de, insanların güven ve huzur ortamı içerisinde yaşadığına dikkat çeken Vali Çakacak, bunun sağlanmasında 7 gün 24 saat mesai mefhumu gözetmeksizin fedakarca görev yapan Polis ve Jandarma Teşkilatının büyük başarısı olduğunu ifade ederek, teşekkürlerini iletti.

Vali Çakacak,  “Şunu ifade etmek gerekir ki, toplumumuzu ve özellikle gençlerimizi derinden etkileyen uyuşturucu ve uyuşturucu madde bağımlılığı konusunda ilimiz en etkin şekilde mücadele etmektedir. Emniyetimizin ve jandarmamızın başarılı çalışmaları takdire şayandır. Bu anlamda kolluk birimlerimizce uyuşturucu arzının önlenmesine yönelik, uyuşturucu satıcılarına karşı yürütülen operasyonlarda çok önemli başarılar elde edilmektedir. Tüm kolluk kuvvetlerimize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

İl Emniyet Müdürü Engin Dinç ise yaptığı konuşmada; Emniyet Genel Müdürlüğü, Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı, Eskişehir Huzur Sevenler ve Destekleyenler Derneği ile hayırsever işadamları tarafından Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü kuvvesine, 2019 yılı içerisinde toplamda 36 adet hizmet aracının kazandırıldığını söyledi.

Gece gündüz, kış kıyamet demeden hizmet veren güvenlik güçlerine maddi ve manevi yardımlarını esirgemeyen herkese gönülden teşekkür eden Eskişehir Huzur Sevenler ve Destekleyenler Derneği Başkanı Şahin de yaptığı konuşmada, dernek olarak bundan sonra da güvenlik güçlerine desteklerinin devam edeceğini ifade etti.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Polis Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.