22 Eylül 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Türk polisinden videolu uyarı! ’Kurallara uy, yaşamı koru’

Türk Polis Teşkilatı, sürücülerin öncelikli olarak kendi can güvenliklerinin sağlanması için trafik kurallarına uyulması gerektiğinin hayati öneme sahip olduğunu vurgulayan anlamlı bir video yayımladı.

Ülkemizde araç sayısı gün geçtikçe çoğalıyor ve bunun yanında bilinçsiz sürücülerin de artması ve trafik kurallarına uymamak trafik kazalarını artırmaktadır. Trafik kazaları maddi hasarlara, geçici veya kalıcı sakatlanmalara ve daha kötüsü ölümlerle sonuçlanabilmektedir.. Sürücü, yaya, araç ve yol trafik kazalarına neden olabilmaktedir.

Türk Polis Teşkilatı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, sürücülerin trafik kurallarına uymalarının hem kendi can güvenlikleri için hem de başkalarının can güvenliği için hayati bir konu olduğu vurgulanmıştır.

Türk Polis Teşkilatı'nın Twitter hesabından yaptığı paylaşımda; "Trafikte kurala uy, Yaşamı koru" ifadeleri yer almıştır. 

İşte Türk Polis Teşkilatı'nın o paylaşımı;

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Polis Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.