17 Ocak 2021 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

22.00’den Sonra Açık Olan İşletmeye Ceza Kesildi

Eskişehir'de saat 22.00'den sonra kapısına kilitlenmiş süsü verilen ve dışarıdan görülmeyecek şekilde iç kısımlarına perde çekilen restorana polis ekiplerince baskın yapıldı. Kuralları hiçe sayan iş yeri sahibine 3 bin 150 lira para cezası uygulandı.

İstiklal Mahallesindeki bir restoranın saat 22.00'dan sonra gizli şekilde faaliyetine devam ettiği ihbarı üzerine olay yerine giden emniyet güçleri yaptıkları denetimde işyerinin açık olduğunu ve 3 masada 9 müşterinin bulunduğunu tespit etti.

Odunpazarı Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliğine bağlı ekipler ihbar üzerine belirtilen adrese intikal ettiler. Polis ekipleri, giriş kapısına kilitlenmiş süsü verildiği, içeriye girildiğinde ise içeriden kapıya perde çekilerek ışıkların dışarıya yansımasının önlendiği tespit edildi. 3 masada toplam 9 müşteriye alkol sunumu yapıldığı, masaların üzerinde sigara paketleri, yerde izmaritlerin olduğu tespit edilerek, cezai işlemlerin uygulanması için İl sağlık Müdürlüğü ile yazışmalar yapıldı. İşyeri sahibine 1593 Sayılı Umumi Hıfzıssıhha Kanununa aykırı davranmaktan 3150TL idari para cezası uygulanarak işyerinin faaliyeti sonlandırıldı.

 Gönderen: haberler

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Polis Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Apart

Espark Karşısı Günlük Kiralık Apart

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.