17 Ocak 2021 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Çiftlik evinde silah ve uyuşturucu ele geçirildi

Eskişehir Sivrihisar İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından düzenlenen uyuşturucu madde ve silah operasyonunda 3 şüpheli yakalanırken çok miktarda silah ve uyuşturucu madde ele geçirildi.

20.11.2020 günü  Sivrihisar ilçesi Aşağıkepen Mahallesi Türkoğlu Çiftliğinde ikamet eden M.K.'nin ikametinde uyuşturucu madde ve ruhsatsız silah bulundurduğunun tespit edilmesi üzerine adli makamlardan alınan arama kararı gereğince şüpheli M.K. ya ait çiftlk evinde Narkotik ve Patlayıcı Madde Arama Köpek Timlerinin de katılımıyla ev araması yapıldı.

 Yapılan arama neticesinde;

 - 10 gram Kubar Esrar,
 - 1 adet 7.65 mm. ruhsatsız tabanca,
 - 1 adte tabanca şarjörü,
 - 11 adet 7.65 mm. tabanca fişeği,
 - 2 adet ruhsatsız av tüfeği,
 - 4 adet  av tüfeği şarjörü,
 - 20 adet 12 cal av fişeği, ele geçirildi.

 Olayla ilgisi bulunan şüpheli M.K, C.H.K. ve İ.H.Ç. gözaltına alındı.

Gözaltına alınan (3) şüpheli, Sivrihisar İlçe Jandarma Komutanlığındaki işlemlerinin tamamlanmasını müteakip 6136 Sayılı Ateşli Silahlar ve Bıçaklar ile Diğer Aletler Hakkında Kanunun  ve 2521 Sayılı Avda ve Sporda Kullanılan Tüfekler, Nişan Tabancaları ve Av Bıçaklarının Yapımı Alımı, Satımı ve Bulundurulmasına Dair Kanununa muhalefet, Uyuşturucu Madde Temin Etme/ Kullanmak İçin Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kabul Etme ve Bulundurma Suçlarından adli makamlara sevk edilmiş ve adli makamlarca adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

 Gönderen: haberler

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Polis Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Apart

Espark Karşısı Günlük Kiralık Apart

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.