27 Şubat 2021 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

4 ŞÜPHELİ TUTUKLANDI!

4 ŞÜPHELİ TUTUKLANDI!
  • 22 Şubat 2021 Pazartesi
  • 1862 kez okundu

Eskişehir'i şok eden olayın sonrasında yapılan tahkikat sonrasında 4 şüpheli tutuklandı.

Eskişehir'in kent merkezinde, en işlek yerlerinden biri olan Hamamyolu'nda bulunan bir apartman dairesinde yaşanan elim olay sonrasında yapılan tahkikatta 13 kişi şüpheli olarak göz altına alınmıştı. Polisin titiz çalışması sonrasında elim olayın faali olarak aileye yakın bir isimin olayı faali olduğu anlaşıldı.

Dün tüm gün boyunca sosyal medya üzerinde paylaşıyan konuyla ilgili olarak tutuklanan Mehmet Şerif Boğa ile ilgili bir çok fotoğralar ve bilgiler paylaşıldı.

Tokkal çifti ve 4 yaşındaki çocukları Ali Doruk'un katil zanlısı olarak adliyeye sevk edilen ve aile ile yakın ilişkisi olan eski ortağı olduğu ifade edilen Mehmet Şerif Boğa, yeğeni Hakkı Boğa, akrabası Fesih Yiğit ve dayısı Zeki Oğuz sevk edildikleri mahkeme tarafından tutuklandılar.

Mahkemeye sevk edilen eski ortak Mehmet Şerif Boğa, 'Canavarca hisle birden fazla kişiyi kasten öldürmek' suçundan, yeğeni Hakkı Boğu, akrabası Fesih Yiğit ve dayısı Zeki Oğuz ise irtibatlı olduğundan dolayı tutuklandı. Şüphelilerden Tırhan B. ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.Gönderen: haberler

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Polis Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar