19 Haziran 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Oyuncu Ali Düşenkalkar’dan Anadolu Üniversitesi’ne ziyaret

İstanbul Devlet Tiyatrosu oyuncusu ve yönetmeni olan Ali Düşenkalkar, 14 Mart Salı günü Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Anasanat Dalı öğrencileriyle atölye çalışması gerçekleştirdi.

Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nın eski hocalarından olan Ali Düşenkalkar, öğrencilerle bir araya geldiği atölye çalışmasında, bilgi ve deneyimlerini paylaştı. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölüm Başkanı ve Müdür Yardımcısı Prof. Erol İpekli ise Ali Düşenkalkar’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Onu, burada ağırlamak bizim için çok büyük bir keyifti. Öğrencilerimiz adına da ayrıca mutlu oldum çünkü Ali Düşenkalkar gibi bir isimle tanışıp deneyimlerini paylaşmak onlar adına çok yararlı olacak.” dedi.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar