25 Nisan 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

OTELCİLİK VE TURİZM MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ ÖDÜL BIRAKMADI

Eskişehir Ali Güven Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, turizm sektörüne geleceğin aşçılarını yetiştirmeye devam ediyor.
Ali Güven Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri Mutfak Dalı öğrencileri 9-10 Mart 2017 tarihinde 7. Şef Mavi Fethiye Ulusal Yemek yarışmasında çeşitli kategorilerde 1.lik Kupası ,  3 Altın Madalya, 7 Gümüş Madalya, 2 Bronz Madalya alarak ilimizin gurur kaynağı olmuşlardır.

Ayrıca 2-5 Şubat 2017 tarihleri arasında düzenlenen “15. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri’’ kapsamında düzenlen uluslar arası yemek yarışmasında “Yılın En İyi Lisesi“ kategorisinde 2. olarak Gümüş Madalya almaya hak kazanmıştır.
7. Şef Mavi Fethiye Ulusal Yemek Yarışması ve “15. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri’ Türk mutfağını dünyanın diğer mutfak kültürleri ile buluşturmak, ülkemizin aşçıları ile dünyanın önde gelen aşçıları arasında yakınlaşmayı sağlamak amacıyla düzenlenen gastronomi yarışmalarıdır. Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu ile Dünya Şefler Birliği ( WACS) belirlediği standartlar çerçevesinde yapılan yarışmalarda başarı gösteren şefler, madalyalarının yanı sıra ulusal ve uluslar arası alanda geçerliliği olan sertifikaların da sahibi olmuşlardır.

Öğrencilerimizi ve emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar