24 Nisan 2017 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri 23 Nisan dilek balonlarını uçurdu

Anadolu Üniversitesi Kreş ve Gündüz Bakımevi tarafından "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve  2016-2017 eğitim yılı proje paylaşımı" programı düzenlendi. 18 Nisan Salı günü  Anadolu Üniversitesi Öğrenci Merkezi Fuaye Alanı'nda gerçekleşen programda Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrenci ve öğretmenlerinin dönem boyunca yaptıkları projeler ve gösteriler velilere sunuldu. Programa, Anadolu Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Celal Öztürk, Temel Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gültekin, Kreş ve Gündüz Bakımevi Müdürü Yrd. Doç. Dr. Aslı Yıldırım, kreş öğretmenleri, öğrenciler ve veliler katıldı.

Kreş ve Gündüz Bakımevi Müdürü Yrd. Doç. Dr. Aslı Yıldırım programın amacının, çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bilincine sahip olmalarını sağlamak olduğunu belirtti.

Programda kreş öğrencileri tarafından dönem içinde hazırlanan gösteriler sergilenerek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı anmak amacıyla şarkı ve şiirler seslendirildi. Program, çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dileklerinin bulunduğu dilek balonlarını gökyüzüne bırakmaları ile sona erdi.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri