20 Haziran 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Anadolu Üniversitesi ve Arçelik İş birliği

Anadolu Üniversitesi ve Arçelik İş birliği ile Tedarikçi İnovasyon Programı başladı
 
Arçelik A.Ş. ve ARİNKOM TTO organizasyonu ile yürütülen “Arçelik – Tedarikçi - Anadolu Üniversitesi İnovasyon Programı” 1. Atölye Çalışması ile başladı.

ARİNKOM TTO, Arçelik A.Ş. Satın Alma Birimi, Buzdolabı İşletmesi ve Ar-Ge birimleri iş birliğiyle hayata geçirilen “Arçelik - Anadolu Üniversitesi Tedarikçi İnovasyon Programı” çerçevesinde düzenlenen etkinliğe, Anadolu Üniversitesi öğretim elemanları, Arçelik A.Ş. Ar-Ge çalışanları ve yetkilileri, ARİNKOM TTO ekibi ve Arçelik Yan Sanayi Kuruluşları temsilcileri katıldı. Etkinlik, yan sanayi kuruluşlarının inovasyon yeteneklerinin güçlendirilmesi ve “Arçelik – Tedarikçi - Araştırmacı” üçgeninde proje geliştirilmesi amacıyla düzenlendi.

Etkinlikte, açılış konuşmalarının ardından ARİNKOM TTO Üniversite Sektör İş Birlikleri Koordinatörü Gülçin Avul “Arçelik Anadolu Üniversitesi Tedarikçi İnovasyonu Programı”, Arçelik A.Ş. Proje Yöneticisi Çağdaş Fidan ise “Geleceğin Buzdolabı” konulu konuşmalarını gerçekleştirdi. Arçelik Garage Takım Lideri Celal Vatansever’in Arçelik Garage tanıtım sunumu ve workshop hakkındaki kısa bilgilendirmesi ardından atölye çalışmaları başladı.

 “Design Thinking” inovasyon metodu ile gerçekleşen atölye çalışmasının sonunda gruplar, hazırladıkları proje sunumlarını gerçekleştirdiler. Ana Sanayi-Tedarikçi-Üniversite İş Birliği çerçevesinde proje odaklı somut çıktılar elde edilen ve sonrasında farklı projelerin doğacağı etkinlik, katılımcılara belgelerinin verilmesi ile sona erdi.

1. Atölye çalışması sonrası oluşan fikirler Arçelik Satın Alma ve Arçelik Buzdolabı İşletmesi teknik ekipleri tarafından değerlendirilerek önceliklendiriliyor. Seçilen her bir proje için çalışma grupları oluşturulacak ve projelendirme aşamasına geçilecek. Ayrıca elde edilen proje sonuçları dikkate alınarak 2018 yılında Arçelik tarafından ‘Tedarikçi İnovasyon Ödülü’ verilecek. 

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar