21 Haziran 2018 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Anadolu Üniversitesinden “Ücretsiz Yaz Spor Okulu”

“Ücretsiz Yaz Spor Okulu” 3 Temmuz Pazartesi günü Anadolu Üniversitesi Tenis Kortlarında başladı.

Çocuklara yönelik açılan spor okulunda futbol, basketbol, okçuluk, voleybol ve tenis branşlarında eğitim verilecek. Futbolda 2005-2009 doğumlu çocuklara Salı-Perşembe günleri 09.00-10.30 saatleri arasında, basketbolda 2005-2008 doğumlu çocuklara Salı-Perşembe günleri 11.00-12.15 saatleri arasında, teniste 2005-2009 doğumlu öğrencilere Pazartesi-Çarşamba-Cuma günleri 09.00-10.30 saatleri arasında, okçulukta 2003-2008 doğumlu çocuklara Salı-Perşembe-Cumartesi günleri 10.00-12.00 saatleri arasında, voleybolda ise 2005-2009 doğumlu öğrencilere Salı-Perşembe günleri 09.00-10.30 saatleri arasında eğitim gerçekleştirilecek.

Tenis antrenmanlarıyla başlayan Ücretsiz Yaz Spor Okulu’nda, öncelikle çocukların tenise alışması için çalışma yaptıklarını söyleyen Antrenör Şebnem Sarıtaş, “Isınma hareketleriyle başlayan antrenmanımızda bugün çabukluğa yönelik antrenman, atma ve tutma becerileri, çocukların koordinasyonu ile ilgili çalışmalar yaptık.” şeklinde konuştu.

Uzun yıllardır Anadolu Üniversitesi’nde bu kursların açıldığını belirten Anadolu Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Korgül Sabaz ise, “Şimdilik 300’e yakın öğrenci Ücretsiz Yaz Spor Okulu’na kayıt oldu. İzinde olan öğrencilerimizle birlikte haftaya kadar kurs kayıtlarının tamamlanmasını bekliyoruz.” dedi.

Ücretsiz Yaz Spor Okulu, 3 Temmuz-24 Ağustos tarihleri arasında eğitimlerini sürdürmeye devam edecek.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar