20 Ekim 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir’in İlk Apart ve Yurt Rehberi Androidde

Eskişehir'de bir çok projede ilklere imza atan ekipten Eskişehir'e gelecek Anadolu Üniversitesi ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesini tercih etmeyi düşünen öğrencilere yönelik olarak hazırlanan barınma rehberi olan Eskişehir Rehberinin Android uygulaması Google Play Store da yayında.

Eskişehirde ve hatta Türkiyede yıllar önce ilk kez başlatılan öğrencilere yönelik özel öğreni yurdu ve öğrenci apartı konseptinde hizmet veren kurumların tanıtımı mobil teknolojiye taşındı. Eskişehirde bulunan öğrenci apartları ve yurtları ile ilgili ilk ve en güncel bilgilerin yayınlandığı www.eskisehirogrenci.com ve diğer Eskişehir Reklam imzalı sitelerin mobil uygulama versiyonu sayesinde mobil olarak da bilgilere ulaşabileceksiniz.

Ayrıca öğrenci rehberinin mobil versinonu için mobil cihazlarınızdan www.eskisehiryurt.com adresine girerek de yararlanabilirsiniz.

Google Play storeda Eskişehir Öğrenci Rehberine ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz >>Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar