23 Ocak 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eda, "Su Elçileriyiz Suyun Bekçisiyiz" Yarışmasında Türkiye 3’ncüsü Oldu

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, Türkiye Radyo Televizyon Kurumu ve Milli Eğitim Bakanlığının faydalanıcı olduğu "Su Elçileri Eğitim ve Farkındalık Arttırma Teknik Destek Projesi" kapsamında düzenlenen "Su Elçileriyiz Suyun Bekçisiyiz" yarışmasında Battalgazi Ortaokulu 8/A Sınıfı öğrencisi Eda Çakan Türkiye 3’ncüsü oldu.

Çevre ve su kaynaklarının korunması ve sürdürülebilirliğini sağlamak konusunda toplumdaki farkındalığı artırmak amacıyla yürütülmekte olan ve Avrupa Birliği ile Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen “Su Elçileri Eğitim ve Farkındalık Artırma Teknik Destek Projesi” kapsamında tüm ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin katılımına açık olarak “Su Elçileriyiz Suyun Bekçileriyiz” yarışması düzenlendi.

Başarılı öğrencimiz Okul Müdürü Ömer Aydın ve öğretmenleri eşliğinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen’i makamında ziyaret etti.

Ödül olarak, Türkiye genelinde ilk üçe giren öğrenciler dizüstü bilgisayar ile ödüllendirildi. Türkiye 3’ncüsü olan Eda Çakan’ın ödülü İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen tarafından verildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Özen, Eda’yı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar