23 Mart 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İBF ’Dijital Medya Uygulamaları’nda bir araya geldi

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi’nin düzenlediği “Dijital Medya Uygulamaları” programı 16 Mart Cuma günü Anadolu Üniversitesi Kongre Merkezi Kırmızı Salon’da gerçekleştirildi. Program’da Dijital Medya Planlama ve Satın Alma Direktörü Volkan Demir ile Dijital Medya Yöneticisi Serra Taşçı konuşmacı olarak yer aldı.

Programdan önce söz alan Volkan Demir “Her sunumdan önce olduğu gibi heyecanlıyım. Böyle genç bir kitleye dijital medyayı anlatmak her şeyden önce gurur verici ve mutlu edici bir durum. Eğer bir şeyler katabilirsek de ne ala. Bugün dijital pazarlamaya girişten bahsedeceğiz. Bir kampanya oluşturmadan önce sosyal medya kanallarını nasıl kullanmayız ki daha sağlıklı bir strateji kullanalım. Bu yollar ile tüketiciye nasıl ulaşabiliriz ve tüketiciye kendimizi nasıl tanıtabiliriz adına konuşacağız. Son olarak burada bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Umarım herkes için pozitif bir seminer olur.”

"Üniversite size her konuda uygulama sunamaz"

Demir’in ardından söz alan Kezban Saki Yaltırak, Volkan Demir’in alanında önemli ve değerli birisi olduğundan bahsederek konuşmasını şöyle sürdürdü; “Üniversitedeki öğrencilerden sürekli teorik olarak öğrenebiliyoruz evet ama uygulama alanında biraz eksik kalıyoruz noktasında geri dönütler alıyoruz. Üniversite size her konuda uygulama sunamaz. Üniversite size akıl üretkenliği vermeyi sağlayan ve nosyon veren bir alandır. Üniversiteler sizin uygulama yapmanızı da mümkün olduğunca sağlamaya çalışır ama gene de bu uygulama bir noktadan sonra sizin staj yapmanızı gerektirir. Uygulama alanında neler yapabilirizi düşündüğümüzde sektörde alanında uzmanlaşmış profesyonelleri üniversitelerde sizinle karşılıklı bir etkileşime sokmaya çalışabilir. Bizde burada bunu yapacağız. Bu program sonunda buradan çıkınca birer dijital medya uzmanı olmayacaksınız. 2 gün boyunca burada göreceğiniz şeyler sizin kulağınıza deyim yerindeyse bir kar suyu niteliğinde olacak. Umarım bu etkinlik sizin aklınızda yeni ışıklar canlandırabilir. Belki de kariyeriniz ile ilgili yeni şeyler düşünmeye başlarsınız. Amacımız aslında çok basitçe bu. Zaten örnekler üzerinden de 2 gün boyunca dijital medya üzerine bolca konuşacağız.”

16 Mart’ta başlayan ve 3 oturumdan oluşan program 17 Mart Cumartesi günü ona erecek. Programın sonunda ise katılımcılar katılım sertifikası alacak.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar