22 Şubat 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

"6. Eskişehir Go Turnuvası" düzenlendi

Anadolu Üniversitesi Bilgi ve Zeka Oyunları Kulübü tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenen “Eskişehir Go Turnuvası” 9-10 Haziran tarihleri arasında Öğrenci Merkezi Fuaye Alanı’nda gerçekleştirildi. Turnuvaya farklı şehirlerden Go tutkunları katıldı. İki gün süren yarışmanın ardından “Taze Kan Ödülü”nü Doğukan İlhan, “Savaşçı Ruh Ödülü”nü Doğa Tıraş, “Dan Yolunda Ödülü”nü ise Ali Sinem Sülek kazandı. Turnuvada üçüncülük Doğaç Köse’nin, ikincilik Birand Adal’ın, birincilik ise Tuğkan Eren’in oldu.

Turnuva birincisi Tuğkan Eren turnuva hakkında, “Önemli olan buraya gelip oynamak. Turnuvalara arkadaşlık ve birlikte Go oynamanın verdiği paylaşma duygusunu hissetmek için geliyoruz. Bu seneki turnuva ortamı çok güzeldi.” şeklinde konuştu. 

Turnuva organizatörlerinden Mustafa Kürşat Elitok ise “Eskişehir’de Go oynayan bir kitle mevcut ve daha önceki yıllarda da Anadolu Üniversitesi bünyesinde bu tarz turnuvalar düzenledik. Bu süreçte de geçmişte olduğu gibi Go tekrar canlanmaya başladı.” açıklamalarında bulundu.

İki gün süren turnuva madalyala töreninin ardından sona erdi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar