17 Şubat 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

MÜFTÜ 4-6 YAŞ KUR’AN KURSUNU ZİYARET ETTİ

Odunpazarı Müftüsü Burhan Çakır tadilatı tamamlanan ve Yaz Kur’an Kurslarında eğitime başlayan Şehit Abdülkerim 4-6 yaş Kur’an Kursumuzu ziyaret etti.

Tadilatı tamamlanan ve 4-6 Yaş Kur’an Kursu olarak dizayn edilen Şehit Abdülkerim 4-6 yaş Kur’an Kursumuz’da şuan itibariyle 100 öğrenci eğitim almaya başladı. Kış dönemi itibariyle de 14 derslikle bu sayı iki katına çıkacak. Kursumuz kış döneminde yaklaşık 200 öğrenciye eğitim verilecek şekilde düzenlendi. Son düzenlemelerle modern bir kurs olan, içerisinde çocuklar için oyun yerleri de bulunan kursumuza ilgi ise çok yoğun.

Müftümüz Burhan Çakır’da Kursun derslik sayısı itibariyle ilçemizde birinci sırada yer aldığını ifade etti ve 2018-2019 eğitim öğretim döneminde Kursumuzda 200 öğrenciye eğitim verilmesinin planlandığını söyledi.

4-6 Yaş eğitim öğretimine büyük önem verdiğini de söyleyen Çakır, 4-6 Yaş kurslarımızı ve dini eğitimini çok önemsiyorum. Bu açıdan imkanlar ölçüsünde yenilerini açma gayreti içerisindeyiz. Çankaya 4-6 Yaş Kur’an Kursumuza da çok yoğun talep vardı. Talepleri karşılamakta güçlük çekiyorduk. İnşallah bu kursumuz ile evlatlarımızın kişisel gelişimlerinin yanında dini eğitimden de mahrum kalmamalarını sağlamış olacağız. Kursumuzun resmi açılışını da ilerleyen günlerde Diyanet İşleri Başkanlığımızdan gelecek misafirlerimizin de katılımıyla yapacağız dedi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar