16 Şubat 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Tepebaşı Halk Eğitimi Merkezi Sergisi

Tepebaşı Nafiye Hüseyin Küçükoğlu Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürlüğünün açmış olduğu Ahşap Boyama kursuna katılan kursiyerlerin büyük emekler ile hazırlamış olduğu “Ahşap Boyama ve Geri Dönüşüm Çalışmaları Sergisi”,  11 -12- 13 Temmuz 2018 tarihleri arasında Özdilek AVM’de ziyarete açıldı.

11 Temmuz 2018 tarihinde sergi açılışı Tepebaşı Kaymakamı Sayın Salih KESER, İl Milli Eğitim Müdürü Necmi ÖZEN, Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent ÜZMEZ, Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşad Önder CEYLAN, İl Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim ŞEKER, Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri; Ömer KARACA, İbrahim ÇELİK, Ali Şahin YILDIZ, Murat AYCAN, Odunpazarı Halk Eğitimi Müdürü Mustafa Asım ELBİNSOY ve Tepebaşı Halk Eğitimi Müdürü Abuzer HAKVERDİ tarafından gerçekleştirildi.

Tepebaşı Kaymakamı Sayın Salih KESER ve protokol üyeleri açılıştan sonra misafirlerle birlikte sergiyi gezerek, sergi hakkında bilgi aldı. Sergi, misafirler tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Emeği geçen kursiyerlere ve eğitmenleri Birsen ERDEN’ e teşekkür ederiz.


 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar