16 Haziran 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Fedakâr Öğretmenlere Teşekkür Ziyareti Gerçekleştirildi

Fedakâr Öğretmenlere Teşekkür Ziyareti Gerçekleştirildi
  • 26 Eylül 2018 Çarşamba
  • 3247 kez okundu

İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen, 2018-2019 eğitim-öğretim yılı okul ve kurum ziyaretleri kapsamında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Barış Hancı, Şube Müdürleri İbrahim Şeker, Abdülkerim Çömçe, Ali Osman Yalçın ve Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşad Önder Ceylan ile birlikte Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinin, çeşitli inşaat çalışmalarına bizzat katılarak yeni döneme yetiştirdikleri okulda incelemelerde bulundu.

Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde bulunan 230 öğretmenden 180’i, okulların açılmasına az bir süre kala okulun boya, badana, temizlik gibi işlerini yaparak örnek bir davranışa imza atmıştı. Yaklaşık 45 yıldır eğitim-öğretime devam edilen okulda, 2017 yılında İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden alınan izinle okul içinde bulunan elektrik-elektronik atölyesini yeni okul yapma kararı almıştı.

Eğitim ve öğretim yuvasının yeni döneme yetişmeyeceğini anlayan öğretmenler, inşaatta çalışmak istediler. İnşaat, makine ve tesisat gibi bölümlerin öğretmenleri okulun kaba inşaatını yaparken, diğer branşlarındaki öğretmenler ise boya, badana ve temizlik gibi işleri yaptılar.

Okulun zamanında açılması için ellerinden geleni yapan öğretmenlere teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen, kendilerine tatlı ikramında bulunarak,  yeni eğitim-öğretim yılının tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını diledi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar