21 Nisan 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Kazım Karabekir İmam Hatip Ortaokulu İl Birincisi, Türkiye 29.su

Kazım Karabekir İmam Hatip Ortaokulu Müdürü İsmail DÖNMEZ, Müdür Yardımcısı Hasan GÜNDÜZ ve Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Web Yayın Editörü Yasin TEKE İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent ÜZMEZ’e makamında nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Okul Müdürü İsmail DÖNMEZ, kendilerini makamına kabul eden Müdüre teşekkür ederek sohbetine başladı ve Milli Eğitim Bakanlığı´nın Mebweb Web Sitesi Yönetim Panelinden yaptığı açıklamaya göre, Kazım Karabekir İmam Hatip Ortaokulu web sitesinin 22.10.2018 tarihi itibariyle ilçemiz Tepebaşı ve ilimiz Eskişehir’de “Web Site Etkin Kullanım Performansı”nda birinci, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı toplam 53,743 okul/kurum web sitesi arasında ise Türkiye 29.´su olmayı başardığını dile getirdi.

Hedeflerinin bulunduğumuz teknoloji çağında, teknolojinin olumsuz yönlerinden ziyade avantajlarından yararlanarak öğretmen, veli ve öğrenci iletişiminin üst düzeyde tutulabilmesi, ailelerin evlatlarının eğitim ortamında ne gibi etkinlikler yapıldığını şeffaf bir biçimde görebilmesi ve çocuklarıyla etkin farkındalık içerisinde bulunabilmesi olduğunu dile getiren İsmail DÖNMEZ,  emeği geçen tüm personeline bir kez daha teşekkür etti.

Kazım Karabekir İmam Hatip Ortaokulu Müdür Yardımcısı Hasan GÜNDÜZ ise hedeflerinin her an etkin ve güncel bir içerik sunmayı amaçlayan ve Eskişehir’in parlayan yüzü olarak Türkiye sıralamasında şehrimizi gururla temsil eden bir web ortamı sağlamak olduğunu dile getirdi.

Müdürü Bülent ÜZMEZ ise, Kazım Karabekir İmam Hatip Ortaokulu Müdürlüğü’nde görev yapan tüm personele teşekkür ederek, ilçemiz okullarının Türkiye sıralamasında ilk 10 içerisinde yer alması gerektiğini dile getirerek misafirlerimizi uğurladı.

Kazım Karabekir İmam Hatip Ortaokulu Ziyaretçi Defterine Yazmak İçin Tıklayınız..

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar