23 Mayıs 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

“14 Kasım Dünya Diyabet Günü” konferansı gerçekleştirildi

“14 Kasım Dünya Diyabet Günü” konferansı gerçekleştirildi
  • 15 Kasım 2018 Perşembe
  • 2020 kez okundu

Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi tarafından “Dünya Diyabet Günü” kapsamında düzenlenen konferans, 14 Kasım Çarşamba günü Eczacılık Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Konferansa Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yusuf Öztürk’ün yanı sıra çok sayıda öğretim elemanı ve öğrenci katıldı.

Diyabet hastalığının öneminden ve dünya üzerindeki durumundan bahseden Dekan Prof. Dr. Öztürk, diyabetin küresel bir sağlık problemi olduğunun altını çizdi. Dünya diyabet günü kapsamında gerçekleştirilen konferansta günün anlam ve öneminden bahseden Öztürk “Üniversitemizin 60. yılının fakültemizin 50. yılına denk gelmesi bizim için mutlu bir tesadüf oldu. Buraya gelen öğrenciler için de ilerleyen yıllarda konferanstaki spesifik bilgiler ciddi bir farkındalık olacaktır.” ifadelerini kullandı.

Konferans, soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar