23 Mayıs 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Anadolu Üniversitesi ile Polis Akademisi arasında iş birliği protokolü

Anadolu Üniversitesi ile Polis Akademisi arasında iş birliği protokolü
  • 17 Kasım 2018 Cumartesi
  • 2698 kez okundu

Anadolu Üniversitesi, Açıköğretim Sistemi aracılığıyla ulusal ve uluslararası alanda öğrenim faaliyetlerini yürütmekle kalmayarak kamu kurum ve kuruşlarıyla yaptığı iş birlikleri çerçevesinde de bilgi birikimini ve tecrübesini paylaşmayı sürdürüyor. Bu kapsamda Üniversitemiz önceden yaptığımız iş birliğinin devamı niteliğinde son olarak Polis Akademisi Başkanlığı ile önemli bir protokole imza atarak yeni bir ilki daha hayata geçirmiş oldu. Rektörümüz Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı ve Polis Akademisi Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Çolak protokole imza attı.

Yapılan iş birliği çerçevesinde Üniversitemiz, Polis Akademisi Başkanlığı Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Giriş Sınavlarının organizasyonunu gerçekleştirecek. Üniversitemiz, Açıköğretim Sistemi alanında 36 yıllık tecrübesiyle hali hazırda pek çok sınav organizasyonunu başarılı bir şekilde yürütürken Polis Akademisi Başkanlığı ile yapılan iş birliği neticesinde kamuya hizmeti sürüyor.

Üniversitemiz yapılan iş birliği gereğince bu sınav organizasyonunda; adayların sınav merkezlerinin belirlenmesi ve sınavların değerlendirilerek sonuçların ise adaylara iletilmesi gibi önemli hizmetleri sağlayacak.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar