23 Mayıs 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

´´95.Yılda Tek Yürek´´ Adlı eTwinning Projesini Tanıttı

Kuruculuğunu Mehmet Gedik Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Selda Kul Baştürk’ün yaptığı ´´95.Yılda Tek Yürek´´ adlı eTwinning projesinde 17 ilden 21 okul yer almaktadır.

Proje, Cumhuriyetin 95. Yıl kutlamaları çerçevesinde yürütülmekte olup, öğrencilerin aktif rol aldığı bir çalışmadır.

Projede, 29 Ekim çalışmaları kapsamında 21 okuldan öğrenciler işbirlikçi bir şekilde İstiklal Marşını okumuşlar, 10 Kasım için Atamızın sevdiği şarkılardan birini seslendirmişlerdir. 24 Kasım için 21 okul öğretmeni Gençliğe Hitabeyi okuyacak, okul öğrencileri ise gençliğin Ataya cevabını seslendirecektir.

Projemizin bir diğer aktivitesi ise  hazırlanan anı defterine il, ilçe ve okul müdürlükleri ile öğretmenlerin Atatürk ve Cumhuriyet sevgisi ile ilgili yazı yazması ve bu defterin  17 ili 21 okulu dolaşması olarak belirlenmiştir.

Bu kapsamda proje yürütücüsü Selda Kul Baştürk, İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen’i ziyaret ederek projesini tanıtmış ve anı defterini imzalatmıştır.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar