28 Ocak 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Yaz okulu için geldiler Anadolu Üniversitesi’ne hayran kaldılar

Yaz okulu için geldiler Anadolu Üniversitesi’ne hayran kaldılar
  • 10 Temmuz 2019 Çarşamba
  • 1872 kez okundu

Yaz okulu için Eskişehir’e gelen öğrenciler, Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsünün düzeni ve yeşilliğine hayran kaldılar. Türkiye’nin farklı şehirlerinden çok sayıda öğrenci, yaz okulu için Eskişehir’e geldi. Üniversitelilerin Eskişehir’de en çok sevdikleri şey ise Anadolu Üniversitesi’nin Yunus Emre Kampüsü oldu.

İbrahim Kırcalı: "Anadolu Üniversitesi’nin yeşilliğini ve ağaçlarını sevdim" 

Adana Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde okuyan ve yaz okulu için Anadolu Üniversitesi’ne gelen İbrahim Kırcalı, “Eskişehir'e geleli üç hafta oldu, daha önce gelmemiştim. Kendi üniversitemin kampüsünü de seviyorum ama burası daha güzelmiş. Anadolu Üniversitesi’nin yeşilliğini ve ağaçlarını sevdim.” dedi.

Anadolu Üniversitesi Kütüphanesinin olanaklarından da bahseden Kırcalı, “Anadolu Üniversitesinin kütüphane imkânları gayet güzel. Kendi üniversitemde olmayan olanaklar burada mevcut. Bir de buranın kütüphanesi normal dönem içerisinde 24 saat açıkmış, bu uygulamama oldukça hoşuma gitti.” diye konuştu.

Ahmet Yusuf Yoldaş: "Eskişehir’i çok sevdim"

Malatya İnönü Üniversitesi’nden yaz okulu için Eskişehir’e gelen Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencisi Ahmet Yusuf Yoldaş da Anadolu Üniversitesi’ni çok beğendiğini belirterek şunları söyledi: “Aslında Osmangazi Üniversitesi’nde yaz okulu aldım, orası da tabi ki güzel ama Anadolu Üniversitesi’ni daha çok sevdim. Bir de evime yakın olduğu için gelip burada ders çalışıyorum. Burada her şey yolunda devam ediyor ve derslerimde hiçbir sorun yaşamıyorum. Elimde olsa böyle güzel bir üniversiteden hiç gitmek istemem.” 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar