22 Ocak 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Anadolu Üniversitesi’nde bayram heyecanı

Anadolu Üniversitesi ailesi, Kurban Bayramı dolayısıyla 5 Ağustos Pazartesi günü Anadolu Üniversitesi Öğrenci Merkezi Fuaye Alanı’nda düzenlenen bayramlaşma töreninde bir araya geldi. Törene Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı başta olmak üzere üniversite yönetimi ile akademik ve idari personel katıldı.

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, Kurban Bayramı ile ilgili mesajında, “Toplumumuzda bayramlar önemli bir yere sahiptir. Kurban bayramı da bunlardan bir tanesidir. Kadim Türk milleti ve onun maneviyatına işlemiş olan bu bayramlardan birinde daha yine bir aradayız. Anadolu Üniversitesi ailesi olarak çok mutluyuz. Bütün personelimizle bir araya geldik. Buradan hem personelimize hem de vatandaşlarımıza hayırlı bayramlar diliyorum. Kazadan beladan uzak bir bayram temenni ediyorum. Trafiğe dikkat etmelerini, kurbanlarını keserken dikkatli olmalarını tavsiye ediyorum. Buradan tüm çocuklara, büyüklere, herkese saygı ve sevgilerimi gönderiyorum” ifadelerine yer verdi.

Bayram öncesi Anadolu Üniversitesi öğrencilerine de seslenen Rektör Çomaklı, “1 milyon 100 binden fazla öğrenciye sahip olan dünyadaki sayılı üniversitelerden bir tanesiyiz. Bu bağlamda hem Açıköğretim sisteminde hem de örgün öğretimde okuyan tüm öğrencilerimizin kurban bayramlarını kutluyorum. Aileleri ile birlikte mutlu, huzurlu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum. Kazadan beladan uzak, keyifli bir bayram geçirmelerini arzu ediyor, gelecek bayramlarda da buluşmak ümidiyle hepsine sağlık ve esenlik diliyorum” dedi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar