22 Ocak 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eğitim Fakültesi’nde özel yetenek sınavı heyecanı

Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim-İş Öğretmenliği Programı’nda öğrenim görmek isteyen öğrenciler, 6 Ağustos Salı günü Eğitim Fakültesi’nde özel yetenek sınavından geçti. Sınav kapsamında öğrencilerin gözlem ve hayal gücüne dayalı yetenekleri ile bu yeteneklerini resimsel ifadeye dönüştürebilme güçleri sınandı. Adayların 120 dakika süre sınırı içerisinde kâğıda işledikleri çizimler, sınav jürisi tarafından konuya uygunluk, oran-orantı, çizgi değerleri, denge ve kompozisyon bütünlüğü ölçütleri bakımından değerlendirildi.

Asıl ve 1. yedek listelerine girmeye hak kazanan öğrencilerin isimleri, 9 Ağustos Cuma günü fakülte ilan panolarından ve Anadolu Üniversitesi internet sayfası üzerinden duyurulacak. Sınava ilişkin asıl aday kayıtları 15-23 Ağustos tarihleri arasında yapılacak. 1. yedek aday kayıtları 26-27 Ağustos, 2. yedek aday kayıtları ise 29 Ağustos-2 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar