20 Şubat 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

"Sağlık İçin Spor ve Bisiklet Turu" Protokolü İmzalandı

Sağlık için hareketli yaşamın, spor yapmanın önemini vurgulamak ve temiz ulaşım aracı olarak bisiklet kullanmayı yaygınlaştırmak, öğrencilere, kamu çalışanlarına ve vatandaşlara örnek olmak, kurumlarımız arasında ilişkileri geliştirmek amacıyla Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Eskişehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü, Türkiye Yeşilay Cemiyeti Eskişehir Yeşilay Şube Başkanlığı ve Velesbid Eskişehir Bisiklet Derneği arasında protokol imzalandı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen imza törenine İl Milli Eğitim Müdürü Hakan CIRIT, Gençlik ve Spor İl Müdür vekili Beytullah TARHAN, İl Sağlık Müdür vekili Dr. Erdinç ÖZKURT, Yeşilay Cemiyeti Eskişehir Şube Başkanı Dr. Sıtkı KARACA, Velesbid Eskişehir Bisiklet Derneği Başkanı Rahime ÇELEN katıldı.                    

Protokol kapsamında gerçekleştirilecek faaliyetler ile madde bağımlılığı, dijital bağımlılık, hareketsiz yaşam gibi nedenlerle sağlıksız yaşam biçimine karşı mücadele için hareketli yaşamın ve spor yapmanın önemi konusunda farkındalık oluşturması amaçlanmaktadır.

Bu amaçla 27.08.2019 tarihinde ilk faaliyet gerçekleştirilecektir. Kurumların üst düzey yöneticileri ile personelin katılımları ile saat 09.00'da İl Milli Eğitim Müdürlüğü bahçesinden başlayacak bisiklet turu Ayçayır Köyü'nde son bulacaktır.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.