5 Ağustos 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Suriyeli Çocukların Türk Eğitim Sistemine Entegrasyonu Proje Sergisi Düzenlendi

Ziya Gökalp İlkokulu'nda, Suriyeli Çocukların Türk Eğitim Sistemine Entegrasyonu Projesi(PİCTES) kapsamında Erken Çocukluk Eğitimi, Türkçe Dil Kursu ve Telafi Eğitimleri sürecinde öğrencilerin hazırlamış oldukları etkinliklerin yer aldığı serginin açılışı gerçekleştirildi.

Düzenlenen açılış törenine İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karaca,  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ali Pehlivan, Eskişehir İl Göç Müdürü Gökhan Akyıldız ve çok sayıda misafir katıldı.

Açılışta konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, "Suriyeli Çocukların Türk Eğitim Sistemine Entegrasyonu Projesi kapsamında Suriyeli öğrencilerin eğitime erişiminin ve öğrencilere sunulan eğitimin kalitesinin artırılması, eğitim kurumlarının ve personelinin operasyonel kapasitesinin iyileştirilmesi için çalışmalarımız devam etmektedir." dedi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.