27 Mayıs 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

LGS Birincisi İmam Hatipli Yeni Okuluna Uğurlandı

LGS Birincisi İmam Hatipli Yeni Okuluna Uğurlandı
  • 16 Eylül 2019 Pazartesi
  • 2925 kez okundu

Söğüt Orhangazi İmam Hatip OrtaOkulu öğrencisi Yusuf NAM LGS de tüm soruları bilerek birinci oldu. Galatarasay lisesine yerleşen LGS birincisi Yusuf için okulunda pasta kesildi.

İmam Hatip öğrencilerinin sınav başarısına bir yenisi daha eklendi. LGS genel sonuçlarında da kayda değer başarıları imza atan imam hatip okullarının başarılarına bir yenisi daha eklendi. LGS sınavında tüm sorulara doğru yanıt vererek tam puan alan Yusuf Nam Galatasaray lisesine yerleşti.

Okul yöneticileri ve öğretmenleri hem öğrencilerini tebrik etmek hem de uğurlamak için küçük bir tören düzenlediler. Yeni öğretim hayatında başarılar diledir. Yusuf Nam'ın yeni okulu olan Galatasaray lisesinin amblemleriyle süslenen pastayı kesen Yusuf kendisine destek veren tüm öğretmenlerine teşekkür etti.

 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.