18 Ekim 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

LGS Birincisi İmam Hatipli Yeni Okuluna Uğurlandı

LGS Birincisi İmam Hatipli Yeni Okuluna Uğurlandı
  • 16 Eylül 2019 Pazartesi
  • 2265 kez okundu

Söğüt Orhangazi İmam Hatip OrtaOkulu öğrencisi Yusuf NAM LGS de tüm soruları bilerek birinci oldu. Galatarasay lisesine yerleşen LGS birincisi Yusuf için okulunda pasta kesildi.

İmam Hatip öğrencilerinin sınav başarısına bir yenisi daha eklendi. LGS genel sonuçlarında da kayda değer başarıları imza atan imam hatip okullarının başarılarına bir yenisi daha eklendi. LGS sınavında tüm sorulara doğru yanıt vererek tam puan alan Yusuf Nam Galatasaray lisesine yerleşti.

Okul yöneticileri ve öğretmenleri hem öğrencilerini tebrik etmek hem de uğurlamak için küçük bir tören düzenlediler. Yeni öğretim hayatında başarılar diledir. Yusuf Nam'ın yeni okulu olan Galatasaray lisesinin amblemleriyle süslenen pastayı kesen Yusuf kendisine destek veren tüm öğretmenlerine teşekkür etti.

 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar