25 Mayıs 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Öğrenci kulüpleri yeni öğrencileri bekliyor

Anadolu Üniversitesi Öğrenci Kulüpleri Koordinatörlüğü tarafından bu yıl ilk kez kayıt yaptıran veya hali hazırda öğrenimlerine devam eden öğrenciler için tanıtım stantları kuruldu.  Anadolu Üniversitesi Merkez Yemekhane önünde kurulan stantlara öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Burada kurulan stantlarda, farklı ilgi ve sosyal sorumluluk alanlarına yönelik kurulan öğrenci kulüpleri, yıl boyu gerçekleştirdikleri faaliyetlerle ilgili öğrencilere bilgiler verdi, onların sorularını yanıtladı.

Doç. Dr. Cem Işık’tan kulüp stantlarına ziyaret

Öğrenci Kulüplerinden Sorumlu Rektör Danışmanı Doç. Dr. Cem Işık ve Öğrenci Kulüpleri Koordinatörü Arş. Gör. Dr. Engin Bayraktaroğlu da, öğrenci kulüplerini yalnız bırakmadı. Kulüp stantlarını ziyaret eden Doç. Dr. Işık öğrencilerle sohbet etti.  

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.