26 Mayıs 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Anadolu Üniversitesi öğrencileri ders çalışma etkinliğinde

Anadolu Üniversitesi Fikir Atölyesi ve Münazara kulübü sınav haftasında kütüphanede yer bulamayan öğrenciler için ders çalışma etkinliği düzenliyor. Sınav haftası boyunca Öğrenci Merkezi salon 1071’ de toplanan Anadolu öğrenciler ara sınavlara hazırlanıyorlar.

İlk etapta Fikir Atölyesi ve Münazara kulübü üyeleri için başlayan etkinlik, çok talep gelmesinin ardından Anadolu Üniversitesi’nin tüm öğrencilerine kapılarını açtı. Fikir Atölyesi ve Münazara kulübü başkanı Necmettin Yüşen, sınav haftasında kütüphanenin yoğunluğu sebebiyle öğrencilerin faydalanması için düzenledikleri etkinlikle ilgili “Kütüphanemiz ne kadar geniş olsa da ne yazık ki sınav haftasında çok fazla öğrencimize yer bulamıyoruz. Biz de kendi üyelerimizi bu dertten kurtarmak için öğrenci merkezi bünyesinde bulunan ve öğrenci koordinatörlüğümüze bağlı olan bu salonlardan birini tahsis ettik. Çok talep gelince de bu etkinliği tüm öğrencilere yönelik yaptık. Öğrencileri kütüphanede yer bulma derdinden kurtarmak için ders çalışma etkinliğini planladık. Vize haftası boyunca kütüphanede yer bulma sorunu yaşamak istemeyen tüm arkadaşlarımız buraya gelerek burada derslerine çalışabilirler.” dedi.

Öğrencilerin taleplerinin çok yoğun olduğunu söyleyen Yüşen, finallerde de bu etkinliği devam ettirip geleneksel hale getirmek istediklerini belirtti. Necmettin Yüşen şöyle konuştu: “Sadece kendi kulüp üyelerimizden değil kütüphanenin yoğunluğundan bunalan bütün arkadaşlarımızı buraya davet ediyoruz. Çay ikramımız da var. Bu salon dolar diye düşünmesinler buna alternatif olarak diğer salonları da biz kendi üzerimize tahsis ettik. Bu salonun dolması halinde diğer salonları da öğrencilerin kullanımına açacağız. ”

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.