8 Ağustos 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESTÜ 17. ULUSLARARASI SPOR BİLİMLERİ KONGRESİ’NDEN ÖDÜLLE DÖNDÜ

Eskişehir Teknik Üniversitesi Spor Bilimler Fakültesi öğretim elemanlarının yaptıkları araştırma, Antalya’da düzenlenen 17. Uluslararası Spor Bilimleri Kongresi’nde “Rekreasyon Alanı En İyi Sözel Bildiri Ödülü”ne layık görüldü.

13 - 16 Kasım tarihlerinde düzenlenen ve açılışını Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun yaptığı kongreye, “Yerel Yönetim Adaylarının Boş Zaman Perspektifleri: Bir İçerik Analizi Çalışması” adlı araştırmalarıyla katılan Arş. Gör. Alican Bayram, Doç. Dr. Kerem Yıldırım Şimşek, Prof. Dr. Metin Argan “Rekreasyon Alanı En İyi Sözel Bildiri Ödülü”ne değer görüldü. Kongrenin son gününde yapılan törende Arş. Gör. Alican Bayram ödülü, Fenerbahçe Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sami Mengütay’ın elinden aldı.

Başkan adayları, Kültür ve Sanat Rekreasyon, Turizm Rekreasyonu, Eğitim Rekreasyonu, Terapatik Rekreasyonu, Açık Alan Rekreasyonu ve Sportif Rekreasyon olmak üzere 6 ayrı rekreasyon türünde proje açıkladı.

Ödül kazanan araştırma kapsamında, Cumhur ve Millet İttifakı İstanbul, Ankara ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayları, Binali Yıldırım, Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş, Mehmet Özhaseki, Tunç Soyer ve Nihat Zeybekçi’nin yerel seçimler döneminde açıkladıkları projelerin analizi yapıldı.

Bu yıl 17.‘si düzenlenen kongrenin, rekreasyon alanı ödülüne aday gösterilen 10 bildiriden 5’i Eskişehir Teknik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü’nden çıktı. Ödüle aday gösterilen diğer araştırmalar ise Arş. Gör. Dr. Anıl Onur Mercanoğlu ve Ar. Gör. Dr. Hüseyin Çevik’e ait.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.