25 Eylül 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ÖZEL ÇOCUKLAR FEST’TE SEVGİ YUMAĞI

ÖZEL ÇOCUKLAR FEST’TE SEVGİ YUMAĞI
  • 4 Aralık 2019 Çarşamba
  • 1731 kez okundu

Eskişehir Teknik Üniversitesi, Özel Çocuklar Fest’e ev sahipliği yaptı. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla, Eskişehir Teknik Üniversitesi Spor Salonu’nda düzenlenen Özel Çocuklar Fest, 10 okuldan eğitimci ve öğrencilerin katılımıyla büyük coşkuyla kutlandı.

Eskişehir Teknik Üniversitesi Özel Sporcuları, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu İl Temsilciliği ve Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Eğitim Okullarının işbirliği ile gerçekleştirilen etkinliğe, Başsavcı vekili Murat İrcal, Rektör Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, Eskişehir Vali Yardımcısı Alper Balcı, Tepebaşı Belediye Başkanı Dr. Ahmet Ataç, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mustafa Şenyel, ve Prof. Dr. Gürsoy Arslan’ın yanı sıra il Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,  il müdürleri,  Anadolu Üniversitesi'ni temsilen  Engelliler  Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. İbrahim Halil Diken, STK temsilcileri, Eskişehir Teknik Üniversitesi birim yöneticileri, öğretim elemanları ve idari personeli katıldı.

Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu: “İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın!”

Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, etkinliğin açılış konuşmasında, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” bilinciyle hareket ederek engelli vatandaşlarımızın daha rahat, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürdürebilmeleri için hayatlarını kolaylaştırmak üzere sürdürülebilir çözümler üretmek en önemli sorumluluklarımızın başında gelmektedir. Bu vesileyle, sosyal yaşamın bir parçası olmalarının önündeki engelleri azimle ve inançla aşan, kararlı duruşları ve çabalarıyla hepimize örnek olan engelli kardeşlerimiz ve ailelerinin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü tebrik ediyor, tüm engelli vatandaşlarımıza ve ailelerine sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat diliyorum.” dedi.

Yoğun katılımla gerçekleşen Özel Çocuklar Fest’te, Uluönder Özel Eğitim Uygulama Merkezi Okulu, Özkan Halaç Özel Eğitim Meslek Okulu, Ahmet Yesevi İşitme Engelliler Anaokulu / İlkokulu / Ortaokulu, Yardım Sevenler Derneği Özel Eğitim Uygulama Merkezi 1. Kademe, Türkiye Futbol Federasyonu Özel Eğitim Anaokulu, Elbruz Bilge Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi 3. Kademe, Vadişehir Özel Eğitim Uygulama Okulu 1. ve 3. Kademe, TYSD Eskişehir Şubesi Suzan Gürcanlı İş Eğitim ve Uygulama Okulu 3. Kademe, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Eskişehir İl Temsilciliği Eskişehir Özel Sporcular Spor Kulübü’nden katılan çok sayıda eğitimci ve çocuk hazırladıkları gösterileri sergiledi. Özel çocukların hazırladığı dans, Mehteran Takımı, ritim performansları gibi gösteriler büyük alkış aldı.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.