25 Eylül 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

"Sağlık İçin Spor ve Bisiklet Turu" Etkinliği Gerçekleştirildi

"Sağlık İçin Spor ve Bisiklet Turu" Etkinliği Gerçekleştirildi
  • 4 Aralık 2019 Çarşamba
  • 1773 kez okundu

Eskişehir İl Millî Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, Eskişehir Yeşilay Şubesi Başkanlığı ve Velesbid Eskişehir Bisiklet Derneği arasında imzalanan protokol kapsamında 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle düzenlenen "Sağlık için Spor ve Bisiklet Turu Etkinliği 28.11.2019 tarihinde gerçekleştirildi.

Saat 10.00'da İl Müdürlüğümüzün bahçesinde toplanan bisiklet sürücüleri daire müdürleri ile birlikte yapılan fotoğraf çekimi ve Şube Müdürü Abdulkerim ÇÖMÇE tarafından yapılan bilgilendirme konuşmasından sonra tura başladılar. Etkinliğe 5 ayrı kurum temsilcileri ile birlikte okul müdürleri, öğretmenler ve eğitim çalışanları yoğun destek verdiler. Osmangazi Üniversitesi önünden devam eden yol güzergâhı Seyitgazi yolu'ndan Vadişehir'e dönülerek Şehir Kolejinde son bulmuştur. Yaklaşık 1 saat süren dinlenme esnasında kolej tarafından bisiklet sürücüleri misafir edilerek ikramda bulunulmuştur.

Spor seven ve bizzat bisiklete binerek spor yapan Vali Yardımcımız Sayın Alper BALCI Şehir Kolejinde sürücülerle birlikte sohbet ederek onlara destek vermişlerdir. Şehir Kolejinde yapılan ikram ve dinlenmeden sonra tekrar aynı güzergâh izlenerek İl Milli Eğitim Müdürlüğünde tur sona erdirilmiştir. Yol boyu sevgi gösterileri ile alkışlanan bisiklet sürücüleri oldukça memnun kalmışlar ve gerçekleştirilecek 3. turu sabırsızlıkla beklediklerini ifade etmişlerdir.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.