25 Eylül 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Medya dünyasının önemli isimleri Com.Week’te buluştu

Medya dünyasının önemli isimleri Com.Week’te buluştu
  • 4 Aralık 2019 Çarşamba
  • 1887 kez okundu

Anadolu Üniversitesi Sosyal Medya Kulübü tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Com.Week”, 30 Kasım - 1 Aralık tarihlerinde medya dünyasından önemli konukları Anadolu Üniversitesinde ağırladı. Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte iki gün boyunca 14 konuşmacı deneyimlerini öğrencilerle paylaştı, onlara tavsiyeler verdi.

Etkinliğin ilk gününde; oyuncu Sina Özer, 140journos’dan yönetmen Ümit Oktay Aymelek, Riot Games marka menajeri Ödül Küçük, GMG Garage Araç kaplama firması ve Youtube kanalının sahibi Mustafa Baranlı öğrencilerle deneyimlerini paylaştı.

Etkinliğin ikinci gününe ise Youtube yayıncısı Gözde Tezer, yazar Aktuğ Akdoğan, sosyal medya projeler yöneticisi Mehtap Algül, şarkıcı Fatma Turgut, fotoğrafçı Fethi Karaduman, Geekyapar! isimli Youtube kanalı üyeleri Barış Kıralioğlu, Cantürk Doğan, Ömer Can Güldal ve Cevdet Canver ile oyuncu Kadir Doğulu konuşmacı olarak katıldı.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.