28 Şubat 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir Düşünce Okulu Buluşmaları Etkinliğinin İlki Gerçekleştirildi

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Türk Dünyası Vakfı ve Anadolu Üniversitesi desteğiyle faaliyetlerine devam eden Eskişehir Düşünce Okulu kapsamında, programa dâhil olan öğrencilere yönelik düzenlenen sohbet etkinliklerinin ilki Hacı Süleyman Çakır Kız Anadolu Lisesi'nde yapıldı.

Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Nabi Avcı'nın katılımlarıyla gerçekleştirilen etkinliğe Türk Dünyası Vakfı Mütevelli Heyet Üyeleri Prof. Dr. Fazıl Tekin, Mustafa Özçelik, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Osman Yalçın, Prof. Dr. Fahri Yetim, Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen ve çok sayıda izleyici katıldı.

Hâlihazırda yürütülen Eskişehir Düşünce Okulu etkinliklerine katılım sağlayan 200 civarında gencin toplantı salonunda hazır bulunduğu etkinlikte Prof. Dr. Nabi Avcı, Türk Dünyası Vakfı ve Eskişehir Düşünce Okulu hakkında katılımcılara bilgi verdi.  Avcı, Eskişehir Düşünce Okulu kapsamında gerçekleştirilen faaliyetler konusunda duyduğu memnuniyeti dile getirerek, programda emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.