29 Şubat 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Medya Merkezi, sosyal medyadaki başarısını Rektör Çomaklı ile kutladı

Medya Merkezi, sosyal medyadaki başarısını Rektör Çomaklı ile kutladı
  • 13 Şubat 2020 Perşembe
  • 1544 kez okundu

SocialBrands tarafından 7 Şubat Cuma günü yayınlanan verilere göre, sosyal medyayı en iyi yöneten Üniversiteler arasında 1. olan Anadolu Üniversitesi, başarısını Rektör Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı’nın da katılığı pasta kesme töreniyle kutladı. Etkinliğe, Rektör Yardımcıları, Prof. Dr. Levent Eraslan, Prof. Ali Savaş Koparal, Prof. Dr. Güler Günsoy, Prof. Dr. Selim Başar, İletişim Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Erhan Eroğlu, Eğitim Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Hatice Ferhan Odabaşı ile Anadolu Üniversitesi Medya Merkezi yönetimi ve çalışanlarının yanı sıra çok sayıda basın mensubu katılım gösterdi.

Markaların sosyal medya performanslarını değerlendiren bağımsız bir kuruluş olan SocialBrands 1-31 Ocak 2020 dönemi verilerine göre, üniversiteler arasında zirvede yer alan Anadolu Üniversitesi, tüm markaların yer aldığı Top 100 listesinde ise birçok önemli markayı geride bıraktı.

Etkinlikte konuşma gerçekleştiren Rektör Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı şunları söyledi: Bu değişikliği yakalamamızda ve bu farkındalığın oluşturulmasında en büyük emek ekibimize ait. Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Levent Eraslan ve ekibinin yanı sıra ismini sayamadığım birçok arkadaşım var, hepsine çok teşekkür ediyorum. Bunun temel nedeni, son dönemde medya yapılanmamızda yeni bir stratejiyle hareket etmemizdir. Bu süreçte gerek bireysel gerek kurumsal olarak proaktif iletişimi benimseyerek öğrencilerimizle, personelimizle, mezunumuzla ve emeklimizle iletişimimizi üst noktada tutmaya çalışıyoruz. Bizim proaktif iletişim stratejimiz, kurumun güçlü yanlarını daha iyi anlatmak, sunduğu olanakları, yarattığı değerleri sadece kampüs içinde bu havayı soluyanlarla sınırlı tutmayıp, şehre ve ülkemize de yansıtmak. Üniversitemizin medya içeriği üretmek ve yayınlamak anlamında çok güçlü bir alt yapısı var ve biz bu alt yapıyı kurumsal iletişim için daha etkin ve sonuç odaklı bir iletişim stratejisi ile harekete geçirdik. Sıralamada geride bıraktığımız birçok şirket, bu tür organizasyonlara milyarlarca lira, milyonlarca dolar ayırırken biz ekip olarak bunu başardık. Ayrıca, sosyal medya hesaplarımızın resmi yazışmalarla kurumsal olarak hareket etmesi yönünde bir yapı oluşturduk, yönergemizi çıkardık ve teşkilatlanmamızı yaptık."

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.