9 Nisan 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

YILMAZ” NİTELİKLİ MESLEK LİSESİ MEZUNLARINA İHTİYAÇ ÇOK FAZLA”

YILMAZ” NİTELİKLİ MESLEK LİSESİ MEZUNLARINA İHTİYAÇ ÇOK FAZLA”
  • 17 Şubat 2020 Pazartesi
  • 2624 kez okundu

KOSGEB Eskişehir İl Müdürü Tarık YILMAZ, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ne konferans verdi.

Konferansın açılışında konuşan Okul Müdürü Dr. S.Sırrı KABADAYI, öğretmenliğini yaptığı Tarık YILMAZ’ı okullarında ağırlamaktan mutlu olduklarını, bir meslek lisesi mezunu olarak geldiği konumdan dolayı gurur duyduklarını belirtti.

YILMAZ, KOSGEB’in faaliyetleri hakkında öğrencilere bilgi verdi. Meslek lisesi öğrencilerinin  mezun olduktan sonra bir işe girip çalışabilecekleri gibi KOSGEB’in ortalama yüz bin liralık hibesinden yararlanarak iş kurabileceklerini, bu bakımdan  meslek lisesindeki öğrencilerin mesleklerini  iyi bir şekilde öğrenmek için çaba göstermelerini istedi. “Sektör iyi yetişmiş meslek lisesi öğrencilerini istihdam etmeye hazır.  Çünkü, nitelikli meslek lisesi mezunlarına ihtiyaç her zamankinden çok daha fazla” dedi. Öğretmeni Sırrı KABADAYI’nın  yeni okuluna da değer katacağına inandığını belirtti ve başarılar diledi.

Konferansın sonunda okul öğrencileri  YILMAZ’a sorular yönelttiler ve  kendilerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ettiler ve çiçek takdim ettiler.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.