1 Haziran 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

’Dini Eğitim Vakti’ Diyanet TV’de

Diyanet TV, hafta içi her gün ekranlara gelen 'Yeni Güne Merhaba' programının son 20 dakikasını Kur'an-ı Kerim, ahlak, siyer, itikat derslerinin verildiği dini eğitimlere ayırdı.

Koronavirüsle mücadele kapsamında vakitlerini evde geçirenler için yayın içeriğini zenginleştiren Diyanet TV, devam eden programlarının içinde de özel bölümler ayırarak evde geçirilen zamanın daha verimli hale gelmesini amaçlıyor.

Diyanet TV, hem 4-6 yaş grubu hem de yetişkin Kur'an kursu öğrencileri için uzaktan eğitimleri ekranlara getirirken temel dini bilgiler, siyer, itikat derslerini de izleyiciyle buluşturuyor.

'Dini Eğitim Vakti'nde güzel ahlakın topluma kazandırdıkları, ahlak, iman ve ibadet ilişkisi izleyiciye aktarılırken itikat derslerinde iman gibi temel konular izleyiciye aktarılıyor.

Kaynak: Diyanet Haber


Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.